Top Gym ove godine po prvi put gostuje na sajmu fitnesa i rekreacije BELFIS. Bojan Avramović i Mladen Opačić su predavači na sajmu fitnesa sa temom MOTORIČKA ANALIZA ZGLOBOVA U FUNKCIONALNOM TRENINGU.
Dođite da čujete mnogo interesantnih informacija o karakteristikama zglobova i na koji način bi treneri trebali da biraju vežbe da bi postigli maksimalne rezultate i sačuvali svoje vežbače zdravim.
U subotu 16. septembra 15-16h u BelExpo centru (Novi Beograd) uživaćete u predavanju u kome ćemo pričati i o načinima kako pripremamo vaterpolo reprezentacije Srbije za evropska i svetska prvenstva.
ULAZ JE BESPLATAN!!!
Bojan
Sva prava zadržana. Nijedan deo ovog teksta se ne može samovoljno umnožavati bilo kakvim putem bez podnesene potvrde i dopusta od strane autora.